2014 Cougar Series 2, June 14
Overall Finish List
June 14, 2014
Results by Seattle Running Club
3.12 Miles
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
1 Dennis Gorsuch Issaquah WA 17 38 M 1 Top Fin 19:52.8 6:22/M
2 Rudy Peone Ford WA 34 44 M 2 Top Fin 22:02.3 6:56/M
3 Brian Hazlehurst Portland OR 22 53 M 3 Top Fin 22:43.3 7:17/M
4 Pete Vickers Seattle WA 42 50 M 1/2 50-59 24:13.5 7:34/M
5 Paul Grove Kent WA 20 36 M 1/4 30-39 24:48.3 7:46/M
6 Chance Sinclair Port Orchard WA 39 13 M 1/4 1-14 24:55.9 7:59/M
7 Charles Vona Issaquah WA 47 37 M 2/4 30-39 25:07.5 7:52/M
8 Biz Graeff Canton OH 19 18 F 1 Top Fin 25:30.1 7:59/M
9 Micah Faas Bellevue WA 14 24 M 1/2 20-29 27:05.3 8:30/M
10 Marnie Hazlehurst Portland OR 24 25 F 2 Top Fin 27:39.9 8:40/M
11 Steve Faas Bellevue WA 15 55 M 2/2 50-59 28:07.9 9:01/M
12 Ben Graeff Canton OH 18 25 M 2/2 20-29 28:35.6 8:59/M
13 Kei Mihata Redmond WA 31 44 M 1/3 40-49 28:39.6 8:58/M
14 Kai Mihata Redmond WA 30 14 M 2/4 1-14 28:40.8 8:58/M
15 John Laing Lynnwood WA 28 38 M 3/4 30-39 28:46.6 8:56/M
16 Brenda Alvarez Seattle WA 46 F 3 Top Fin 29:59.6 9:12/M
17 Antonia Peone Ford WA 33 28 F 1/2 20-29 30:55.2 9:30/M
18 Ruth Schmidt Issaquah WA 51 11 F 1/1 1-14 31:05.3 9:58/M
19 Rebecca See Seattle WA 36 34 F 1/4 30-39 31:49.5 9:55/M
20 Brie Fox Bothell WA 16 45 F 1/3 40-49 32:24.3 10:01/M
21 Parisa Sadeghi Seattle WA 45 47 F 2/3 40-49 32:24.6 10:04/M
22 Rich Wilson Port Orchard WA 43 45 M 2/3 40-49 33:47.6 10:31/M
23 Ken Kisch Sammamish WA 26 61 M 1/1 60-69 34:06.8 10:37/M
24 Pauline Nemecek Bothell WA 32 44 F 3/3 40-49 34:38.8 10:44/M
25 Pat Buckley Bellevue WA 9 61 F 1/1 60-69 37:43.2 11:39/M
26 Jason Sharpe Playa del Rey CA 50 37 M 4/4 30-39 40:33.7 13:00/M
27 Sam Clark Mercer Island WA 12 11 M 3/4 1-14 41:26.3 12:59/M
28 Max Clark Mercer Island WA 11 9 M 4/4 1-14 41:27.6 12:54/M
29 Brad Clark Mercer Island WA 10 44 M 3/3 40-49 41:27.6 12:54/M
30 Lynn Belles Camano Island WA 48 38 F 2/4 30-39 41:58.6 12:59/M
31 Rachael Baldwin Camano Island WA 5 31 F 3/4 30-39 41:58.7 12:59/M
32 Andrea Brady Bothell WA 7 34 F 4/4 30-39 44:42.1 13:55/M
33 Robin Erickson Black Diamond WA 13 53 F 1/1 50-59 48:49.1 15:11/M
34 Eliza Ives Canton OH 25 26 F 2/2 20-29 56:08.9 17:59/M
8.22 Miles
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
1 Eddie Strickler Seattle WA 461 29 M 1 Top Fin 51:20.7 6:14/M
2 Michael Smith Renton WA 457 55 M 2 Top Fin 54:49.8 6:39/M
3 Rob Kyker Seattle WA 404 32 M 3 Top Fin 57:42.8 7:01/M
4 Benjamin Mitchell Seattle WA 423 33 M 1/28 30-39 57:58.1 7:01/M
5 Heidi Laabs-Johnson Seattle WA 405 24 F 1 Top Fin 59:39.5 7:13/M
6 Leo Donlea Seattle WA 354 15 M 1/2 15-19 1:00:22.1 7:19/M
7 Derek Dutilly Issaquah WA 358 42 M 1/18 40-49 1:00:28.8 7:20/M
8 Don Wesley Seattle WA 472 43 M 2/18 40-49 1:00:46.3 7:24/M
9 Chris Hall Mukilteo WA 388 26 M 1/11 20-29 1:01:00.3 7:23/M
10 Casey Bates Seattle WA 145 32 M 2/28 30-39 1:01:08.3 7:24/M
11 Andrew Leonard Bellevue WA 407 39 M 3/28 30-39 1:02:07.8 7:31/M
12 Wesley Sherman Gig Harbor WA 454 30 M 4/28 30-39 1:02:28.8 7:34/M
13 Adam Mahood Seattle WA 409 24 M 2/11 20-29 1:03:26.9 7:40/M
14 Rob Haack Seattle WA 385 33 M 5/28 30-39 1:03:53.2 7:42/M
15 Alex Yager Pullman WA 477 22 M 3/11 20-29 1:05:20.2 7:53/M
16 Robert Wilson Port Orchard WA 475 49 M 3/18 40-49 1:05:23.1 7:54/M
17 Jacalyn Gross Shoreline WA 381 27 F 2 Top Fin 1:05:34.9 7:57/M
18 Benjamin Haber Seattle WA 386 32 M 6/28 30-39 1:06:13.6 7:58/M
19 Michael Hoagland Seattle WA 390 29 M 4/11 20-29 1:06:53.1 8:08/M
20 Tom Moran Bellevue WA 425 39 M 7/28 30-39 1:07:04.5 8:07/M
21 Jason Roberts Pasco WA 442 29 M 5/11 20-29 1:07:07.6 8:10/M
22 Mike Flood Issaquah WA 370 38 M 8/28 30-39 1:07:07.8 8:10/M
23 Gavin Olmstead Seattle WA 431 33 M 9/28 30-39 1:07:24.6 8:08/M
24 Dane Odden Snoqualmie WA 430 30 M 10/28 30-39 1:07:32.1 8:10/M
25 Joey Slow Burn Chirillo Renton WA 285 23 M 6/11 20-29 1:08:33.7 8:18/M
26 Kenneth Yager Bonney Lake WA 478 46 M 4/18 40-49 1:09:28.2 8:23/M
27 Nicole Shouman Bellevue WA 455 41 F 3 Top Fin 1:09:35.6 8:25/M
28 Eric Zager Seattle WA 480 46 M 5/18 40-49 1:10:58.6 8:33/M
29 Greg Mills Bellevue WA 422 52 M 1/11 50-59 1:11:11.3 8:40/M
30 Sarah Roberts Seattle WA 444 31 F 1/27 30-39 1:11:18.9 8:37/M
31 Tom Donlea Seattle WA 355 46 M 6/18 40-49 1:11:23.9 8:41/M
32 Josh Nicholson Mercer Island WA 429 38 M 11/28 30-39 1:11:34.9 8:36/M
33 Laura Breymann Seattle WA 201 33 F 2/27 30-39 1:11:45.8 8:40/M
34 Randall Lisy Maple Valley WA 408 38 M 12/28 30-39 1:12:25.9 8:43/M
35 Ryan Templin Lynnwood WA 464 30 M 13/28 30-39 1:12:44.1 8:47/M
36 Kevin Meadows Seattle WA 419 36 M 14/28 30-39 1:12:56.6 8:47/M
37 Kerstin Fischer Kent WA 368 48 F 1/17 40-49 1:12:58.8 8:48/M
38 Zachary Brown Seattle WA 203 34 M 15/28 30-39 1:13:58.4 8:51/M
39 Iliana Sach Bellevue WA 447 36 F 3/27 30-39 1:14:21.1 8:59/M
40 Glen Mangliantini Bellevue WA 556 56 M 2/11 50-59 1:14:37.1 9:05/M
41 Tasha Westinghouse Seattle WA 473 38 F 4/27 30-39 1:14:46.4 9:01/M
42 Ted Carpenter Seattle WA 234 27 M 7/11 20-29 1:15:21.6 9:05/M
43 Tad Bradley Seattle WA 187 36 M 16/28 30-39 1:15:25.1 9:03/M
44 Thomas Ross Bellevue WA 446 42 M 7/18 40-49 1:15:44.5 9:07/M
45 Janet Yeilding Seattle WA 479 26 F 1/8 20-29 1:15:52.4 9:09/M
46 Rich Newman Lakewood WA 551 46 M 8/18 40-49 1:16:02.3 9:10/M
47 Jamelyn Keatts Seattle WA 397 34 F 5/27 30-39 1:16:14.4 9:16/M
48 Matthew Dresdner Seattle WA 357 47 M 9/18 40-49 1:16:48.5 9:21/M
49 Will Hodgman Seattle WA 391 54 M 3/11 50-59 1:16:49.9 9:15/M
50 Carl Schmidt Issaquah WA 448 43 M 10/18 40-49 1:17:30.8 9:17/M
51 Justin Mahood Seattle WA 410 28 M 8/11 20-29 1:17:35.3 9:21/M
52 Leah Rindner Seattle WA 441 31 F 6/27 30-39 1:17:58.4 9:20/M
53 Paul Volosen Austin TX 554 35 M 17/28 30-39 1:18:08.9 9:30/M
54 Adam Hunt Bonney Lake WA 393 17 M 2/2 15-19 1:18:09.3 9:30/M
55 Sarah Menaul Seattle WA 421 37 F 7/27 30-39 1:19:08.3 9:38/M
56 Jeffrey Garnett Seattle WA 374 34 M 18/28 30-39 1:19:12.2 9:38/M
57 Jennifer DeYoung Seattle WA 555 36 F 8/27 30-39 1:19:21.4 9:39/M
58 sabrina kessler Seattle WA 399 33 F 9/27 30-39 1:19:59.5 9:38/M
59 Karen Sinclair Port Orchard WA 456 47 F 2/17 40-49 1:20:05.5 9:38/M
60 Andy Martin Normandy Park WA 414 60 M 1/5 60-69 1:20:17.2 9:39/M
61 Anita Kobata Renton WA 402 39 F 10/27 30-39 1:20:27.8 9:47/M
62 Stephanie Meleady Seattle WA 420 33 F 11/27 30-39 1:20:32.5 9:42/M
63 Kevin Kincaid Renton WA 401 41 M 11/18 40-49 1:20:44.8 9:39/M
64 Pete Sekac Port Angeles WA 449 60 M 2/5 60-69 1:21:05.9 9:44/M
65 Terry Montague Kirkland WA 424 63 M 3/5 60-69 1:21:35.2 9:51/M
66 Sherrard Ewing Seattle WA 363 33 M 19/28 30-39 1:21:37.1 9:48/M
67 Eric George Seattle WA 377 33 M 20/28 30-39 1:21:39.1 9:47/M
68 Orly May Washington DC 415 25 F 2/8 20-29 1:22:04.1 9:52/M
69 Susan Taylor Seattle WA 463 42 F 3/17 40-49 1:22:08.8 9:53/M
70 Karissa Weeks Renton WA 471 47 F 4/17 40-49 1:22:28.5 9:54/M
71 Willy Castonguay Burien WA 235 50 M 4/11 50-59 1:22:30.3 9:52/M
72 Laurie Shepherd Issaquah WA 453 36 F 12/27 30-39 1:22:31.8 9:56/M
73 Andrea Martin Seattle WA 413 28 F 3/8 20-29 1:23:13.3 9:59/M
74 William Koch Bellevue WA 557 57 M 5/11 50-59 1:23:28.6 10:09/M
75 Eric Quarnstrom Seattle WA 437 45 M 12/18 40-49 1:23:55.6 10:06/M
76 Pat McDonald Newcastle WA 416 62 M 4/5 60-69 1:24:33.6 10:10/M
77 Annemieke Stewart Mercer Island WA 459 44 F 5/17 40-49 1:26:25.1 10:21/M
78 Molly Leischner Seattle WA 406 20 F 4/8 20-29 1:26:25.5 10:31/M
79 Lauren Powell Seattle WA 436 27 F 5/8 20-29 1:26:28.9 10:25/M
80 Pete Hendrickson Bellevue WA 389 54 M 6/11 50-59 1:26:32.1 10:32/M
81 Courtney Roller Covington WA 445 20 F 6/8 20-29 1:26:35.4 10:23/M
82 Chris Miller Newcastle WA 525 43 M 13/18 40-49 1:26:44.1 10:24/M
83 Paul Chiocco Seattle WA 284 45 M 14/18 40-49 1:26:52.8 10:27/M
84 Jim Phelps Seattle WA 433 52 M 7/11 50-59 1:27:02.9 10:35/M
85 Chris Pohl Seattle WA 435 32 M 21/28 30-39 1:27:06.6 10:36/M
86 Krystal Plonski Seattle WA 434 26 F 7/8 20-29 1:27:07.4 10:27/M
87 Don Erickson Black Diamond WA 361 57 M 8/11 50-59 1:27:38.1 10:34/M
88 Katherine Thornton Seattle WA 465 34 F 13/27 30-39 1:27:42.9 10:34/M
89 Dilip Wagle Bellevue WA 552 52 M 9/11 50-59 1:27:47.3 10:31/M
90 Rodney Hunt Bonney Lake WA 394 47 M 15/18 40-49 1:27:47.9 10:41/M
91 Marcie Glenn Issaquah WA 379 38 F 14/27 30-39 1:28:03.3 10:34/M
92 Jami Tomko Renton WA 466 36 F 15/27 30-39 1:28:37.6 10:47/M
93 Tracy Sexton Issaquah WA 452 39 F 16/27 30-39 1:28:55.6 10:39/M
94 Tim Sexton Issaquah WA 451 39 M 22/28 30-39 1:28:56.6 10:39/M
95 Emily Johnson Seattle WA 395 37 F 17/27 30-39 1:29:05.4 10:50/M
96 Neil Beaton Seattle WA 161 55 M 10/11 50-59 1:29:31.6 10:46/M
97 Jill Geary Seattle WA 376 47 F 6/17 40-49 1:29:32.1 10:46/M
98 jason Crume Bothell WA 308 34 M 23/28 30-39 1:29:33.1 10:43/M
99 Heather Ziel Seattle WA 481 40 F 7/17 40-49 1:29:55.8 10:45/M
100 Terrence Woodson Seattle WA 476 43 M 16/18 40-49 1:30:57.9 10:53/M
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
101 Michael Watson Fife WA 470 29 M 9/11 20-29 1:31:28.5 11:08/M
102 Curt Hagenau Nashville TN 387 57 M 11/11 50-59 1:32:39.1 11:10/M
103 Kari Anne Tuohy Sammamish WA 467 45 F 8/17 40-49 1:32:40.8 11:06/M
104 Doug Stewart Mercer Island WA 460 37 M 24/28 30-39 1:32:54.9 11:08/M
105 Tom FitzMacken Seattle WA 369 46 M 17/18 40-49 1:33:47.6 11:25/M
106 Seret Rafferty Redmond WA 438 44 F 9/17 40-49 1:34:06.6 11:18/M
107 ellen Kildal Seattle WA 400 41 F 10/17 40-49 1:34:36.5 11:22/M
108 Dee Allen Seattle WA 52 41 F 11/17 40-49 1:35:37.1 11:26/M
109 Kathy Suddock Newcastle WA 550 50 F 1/2 50-59 1:36:29.4 11:44/M
110 Meredith Vanderbilt Sammamish WA 468 42 F 12/17 40-49 1:36:33.3 11:35/M
111 Anna Haack Seattle WA 384 33 F 18/27 30-39 1:36:40.9 11:35/M
112 Laura Spencer Seattle WA 458 27 M 10/11 20-29 1:37:09.2 11:49/M
113 Gina Donlin Seattle WA 356 28 F 8/8 20-29 1:37:34.2 11:52/M
114 Christy Gatien Bellevue WA 375 40 F 13/17 40-49 1:37:42.9 11:53/M
115 Sarah Gustafson Kirkland WA 383 31 F 19/27 30-39 1:38:19.8 11:47/M
116 Shawn Szoke Port Orchard WA 558 39 M 25/28 30-39 1:40:21.6 12:12/M
117 Salil Wadnerkar Seattle WA 562 38 M 26/28 30-39 1:41:12.7 12:19/M
118 Pine Crooks Seattle WA 307 58 F 2/2 50-59 1:41:44.6 12:15/M
119 Kenneth Edgell Seattle WA 360 35 M 27/28 30-39 1:42:17.2 12:27/M
120 Wendy Kahn Seattle WA 396 42 F 14/17 40-49 1:42:42.8 12:21/M
121 Melissa Goss-Jentz Seattle WA 380 33 F 20/27 30-39 1:42:47.8 12:30/M
122 Mary Bettelli Renton WA 172 34 F 21/27 30-39 1:44:50.1 12:33/M
123 Sophoeun Seng Tacoma WA 450 26 M 11/11 20-29 1:44:50.3 12:33/M
124 Sarah Kent Seattle WA 398 38 F 22/27 30-39 1:46:34.7 12:04/M
125 Nancy Szoke Port Orchard WA 559 45 F 15/17 40-49 1:49:04.9 13:16/M
126 Jaime Richards Seattle WA 440 36 F 23/27 30-39 1:49:31.7 13:08/M
127 Rachael Reese Shoreline WA 439 33 F 24/27 30-39 1:49:32.9 13:08/M
128 maureen friedman Thousand Oaks CA 373 47 F 16/17 40-49 1:51:31.8 13:22/M
129 Lori Roberts Maple Valley WA 443 43 F 17/17 40-49 1:51:34.2 13:22/M
130 Tina Marchion Kirkland WA 411 36 F 25/27 30-39 1:54:30.4 13:45/M
131 William Marchion Kirkland WA 412 36 M 28/28 30-39 1:54:30.7 13:56/M
132 Laura Frederick Seattle WA 371 31 F 26/27 30-39 1:56:00.3 13:55/M
133 Les Frederick Seattle WA 372 65 M 5/5 60-69 1:56:00.3 13:55/M
134 Eric Klunder Seattle WA 549 48 M 18/18 40-49 2:01:55.9 14:50/M
135 Rachel Davids Maple Valley WA 352 37 F 27/27 30-39 2:03:02.9 14:46/M
14.47 Miles
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
1 Maxwell Ferguson Renton WA 500 28 M 1 Top Fin 1:41:04.1 6:58/M
2 Erik Barkhaus Seattle WA 483 24 M 2 Top Fin 1:42:47.6 7:06/M
3 Phil Kochik Seattle WA 515 36 M 3 Top Fin 1:59:48.1 8:15/M
4 Jason Bremer Seattle WA 488 42 M 1/12 40-49 2:04:45.1 8:36/M
5 Tracy Wollschlager Bothell WA 544 45 F 1 Top Fin 2:05:13.2 8:39/M
6 David Braza Bellevue WA 487 44 M 2/12 40-49 2:08:23.6 8:50/M
7 Josh Narode Mill Creek WA 529 43 M 3/12 40-49 2:10:55.5 9:01/M
8 Maggie Graham Seattle WA 506 22 F 2 Top Fin 2:12:32.5 9:05/M
9 Arthur Martineau Renton WA 523 46 M 4/12 40-49 2:13:22.9 9:10/M
10 Jacob Brewer Mercer Island WA 489 31 M 1/8 30-39 2:13:37.7 9:13/M
11 Anna Sexauer Seattle WA 537 32 F 3 Top Fin 2:15:05.4 9:20/M
12 Jeff Kercher Seattle WA 514 44 M 5/12 40-49 2:15:19.2 9:19/M
13 Joshua Musson Oak Harbor WA 528 25 M 1/4 20-29 2:16:15.3 9:25/M
14 Kate Accardo Seattle WA 560 29 F 1/2 20-29 2:18:37.6 9:35/M
15 Laura Larson Mazama WA 517 30 F 1/11 30-39 2:19:49.9 9:36/M
16 Terence Lee Seattle WA 520 26 M 2/4 20-29 2:21:00.6 9:44/M
17 Russell Benareya Mercer Island WA 553 40 M 6/12 40-49 2:22:53.9 9:52/M
18 Jaime Clark Seattle WA 493 27 F 2/2 20-29 2:24:08.9 9:56/M
19 Carolyn Goluza Victoria BC 504 45 F 1/7 40-49 2:26:39.2 10:05/M
20 Levi Miller Seattle WA 526 31 M 2/8 30-39 2:28:23.5 10:10/M
21 Elizabeth Garcia Seattle WA 503 33 F 2/11 30-39 2:28:39.2 10:16/M
22 Hunter Ferguson Seattle WA 499 35 M 3/8 30-39 2:29:16.9 10:17/M
23 Joshua Hodel Kent WA 510 35 M 4/8 30-39 2:30:37.5 10:21/M
24 Philip White Moseley VA 542 29 M 3/4 20-29 2:31:01.5 10:22/M
25 Emre Ergin Seattle WA 498 35 M 5/8 30-39 2:32:07.3 10:26/M
26 Sarah Benrath Seattle WA 485 31 F 3/11 30-39 2:35:19.2 10:40/M
27 Hansie Wong Federal Way WA 545 33 F 4/11 30-39 2:35:19.7 10:41/M
28 Elizabeth Weber Seattle WA 540 30 F 5/11 30-39 2:35:27.7 10:40/M
29 Michael Rice Seattle WA 534 50 M 1/3 50-59 2:36:48.2 10:46/M
30 Nin Truong Seattle WA 539 41 M 7/12 40-49 2:37:13.6 10:48/M
31 Bryan Beightol Seattle WA 484 30 M 6/8 30-39 2:39:18.8 10:57/M
32 Jeanna Perrotta Seattle WA 532 36 F 6/11 30-39 2:40:32.5 10:53/M
33 Heriberto Rodriguez Sammamish WA 535 42 M 8/12 40-49 2:42:50.6 11:11/M
34 Rina Hahn Seattle WA 507 33 F 7/11 30-39 2:51:03.4 11:45/M
35 Amanda Anderson Coupeville WA 482 31 F 8/11 30-39 2:52:53.7 11:53/M
36 Betsy Zoladz Kirkland WA 547 36 F 9/11 30-39 2:54:35.5 11:59/M
37 Justin Carpenito Bellevue WA 490 41 M 9/12 40-49 2:55:39.5 12:08/M
38 Matt Penrose Tacoma WA 531 54 M 2/3 50-59 3:00:47.2 12:30/M
39 Sara Henson Bellevue WA 509 40 F 2/7 40-49 3:01:12.3 12:27/M
40 Mary Ann Mason Seattle WA 524 47 F 3/7 40-49 3:01:38.2 12:28/M
41 Robert Hart Seattle WA 508 42 M 10/12 40-49 3:03:47.2 12:42/M
42 Scott Jatczak Oak Harbor WA 513 38 M 7/8 30-39 3:08:39.7 13:02/M
43 Laurie Jatczak Oak Harbor WA 512 39 F 10/11 30-39 3:08:39.8 13:02/M
44 Paul Doan Bellevue WA 548 52 M 3/3 50-59 3:10:46.9 13:05/M
45 Jill Hudson Seattle WA 511 52 F 1/2 50-59 3:13:47.5 13:18/M
46 Ellen Lavoie Seattle WA 518 47 F 4/7 40-49 3:18:20.6 13:38/M
47 Stella Cushing Seattle WA 561 33 F 11/11 30-39 3:19:27.3 13:47/M
48 Chuck Cathey Seattle WA 491 61 M 1/2 60-69 3:19:56.6 13:43/M
49 Anastasia Duarte Shoreline WA 497 46 F 5/7 40-49 3:20:38.2 13:47/M
50 Douglas Whitfield Seattle WA 543 48 M 11/12 40-49 3:21:43.8 13:50/M
51 Mary Friedmar Seattle WA 502 56 F 2/2 50-59 3:24:06.8 14:01/M
52 Leanne Norseth Puyallup WA 530 47 F 6/7 40-49 3:28:08.4 14:23/M
53 Daniel Cheah Seattle WA 492 37 M 8/8 30-39 3:32:52.3 14:38/M
54 Andrew Franko Seattle WA 501 29 M 4/4 20-29 3:33:25.1 14:42/M
55 Brian Douglas Snohomish WA 495 43 M 12/12 40-49 3:34:50.6 14:51/M
56 Stacie Douglas Snohomish WA 496 43 F 7/7 40-49 3:34:52.3 14:51/M
57 Brian E. Lawler Bainbridge Island 519 63 M 2/2 60-69 3:35:21.2 14:46/M